اخبار و اعلانات

تغییر نحوه ارجاع‌دهی مقالات

قابل توجه نویسندگان محترم مقالات پیرو ابلاغ دستورالعمل ارجاع‌دهی که توسط مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) تهیه و از سوی دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در مورخه 4 تیرماه 1402 با هدف حفظ یکدستی و ارتقای کیفی نمایه‌سازی و تحلیل استنادی نشریات علمی ابلاغ گردید، ضروری است از این پس سبک ارجاع‌دهی APA برای تمام مقالات ارسالی به «فصلنامه علوم و مهندسی زلزله» لحاظ گردیده و رعایت شود. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای نویسندگان در وبسایت فصلنامه مراجعه فرمایید.    

مطالعه بیشتر

تکمیل فرم های تعارض منافع و تعهد نویسندگان

نویسندگان محترم لازم است به این نکته توجه فرمایند که لازم است در مراحل ثبت و ارسال مقالات، فرم‌های زیر را نیز تکمیل و همراه سایر فایلها در وبسایت آپلود نمایند. دانلود فرم تعارض منافع  

مطالعه بیشتر

هزینه‌ مقالات

به اطلاع محققین گرامی می‌رساند، در حال حاضر فصلنامه علوم و مهندسی زلزله هیچگونه هزینه‌ای بابت پردازش مقالات اعم از ثبت، داوری، ویراستاری، انتشار و ... دریافت نمی‌کند. 

مطالعه بیشتر

شماره اختصاصی DOI برای فصلنامه علوم و مهندسی زلزله

به اطلاع اساتید ارجمند و دانش‌پژوهان گرامی می‌رساند، با پیگیری مجدّانه دبیرخانه مجلات، امکان اختصاص شماره DOI به مقالات فصلنامه علوم و مهندسی زلزله از سال 1400 به بعد میسر گردیده است.

مطالعه بیشتر